Przygotowania do sezonu

Wcześnie przyszła wiosna w tym roku, wcześnie też wyszliśmy z hal sportowych pograć na świeżym powietrzu! Choć to akurat nie do końca wszystkim się podobało...no albo się to ma, albo nie ;)

Po kilku wewnętrznych gierkach umówiliśmy się na kilka sparingów, co prawda mecz z Zorza Sterdyń czy trzecia batalia z BG Sokołów ostatecznie nie doszły do skutku, to trzy rozegrane (nie bez problemów) mecze sparingowe cieszą, a znając nasze wcześniejsze okresy przygotowawcze super mega cieszą!

06.03.2019 Repki

BG Sokołów – MTS Sokołów (3:1) 7:7

Powiecie „dużo bramek wpadło”, a ja wam odpowiem, że tylko połowa z możliwych. W słupkach/poprzeczkach BG-MTS 1:3 w sytuacjach 100%....trudno zliczyć kto ich więcej spartolił ;)

09.03.2019 Sokołów Podl.

MTS Sokołów – BG Sokołów (2:2) 4:2

Szybki rewanż, gra obu ekip o wiele lepsza niż trzy dni wcześniej. Przed meczem zmuszeni byliśmy wypożyczyć z BG jednego zawodnika (mieli ich i tak w nadmiarze), w ostatniej chwili posypał nam się człowiek do grania, w trakcie meczu z powodu kontuzji wypożyczyliśmy drugiego. Ale pograne było! :)

17.03.2019 Sokołów Podl.

MTS Sokołów – Skrzeszew (4:0) 11:1

Goście przyjechali w okrojonym składzie, bez trzech podstawowych zawodników, za to my pierwszy raz od dobrych paru miesięcy w prawie optymalnym zestawieniu. Był czas na przećwiczenie kilku wariantów taktycznych, były ładne bramki, a że nie jesteśmy typami ludzi, którzy robią coś na pół gwizdka nie obeszło się również bez siniaków, obić czy zadrapań. Ot było wszystko co jest w każdym piłkarskim meczu :)

Start ligi już w najbliższą niedzielę, pierwszy mecz gramy z liderującą drużyną Niecieczy. Będzie pot, będzie walka, nie zabraknie też bramek!

Powiązana galeria: