PARTNERZY DRUŻYNY

Przedstawiamy partnerów naszej drużyny.

PPHU BLACH PRODUKT

Mariusz Krajewski, Sokołów Podlaski, ul. Kosowska 44

Uznana marka nie tylko na lokalnym rynku. Firma zajmuje się m.in. wykonywaniem konstrukcji i pokryć dachowych, wykonywaniem pozostałych robót budowlanych wykończeniowych, sprzedażą hurtową i detaliczną drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego, wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Blach Produkt jest uczestnikiem Programu "RZETELNA FIRMA".

Firma Blach Produkt powstała w 2013 roku soje doświadczenie zdobywała już wcześniej u największych producentów, z którymi współpracuje do tej pory. Wartość firmy budowana jest przede wszystkim w profesjonalnym doradztwie dla klienta,profesjonalnej obsłudze oraz solidnym wykonaniem.

PRANIE I CZYSZCZENIE

fachowa obsługa klientów indywidualnych i firm, z zakresu prania i czyszczenia. Firma mieści się w Sokołowie Podlaskim, ul. Piłsudskiego 16.