Zimowa Grand Prix

ZIMOWE GRAND PRIX 2019r

26.01.2020 Turniej u Puchar Prezesa PH Jacek

Odpadamy w ćwierćfinale po wyjściu z II miejsca w grupie, mecze rozgrywaliśmy w Repkach (Nieciecz 0:3, Huragan Repki 2:0, Bielany 1:0, ćwierćfinał Tornado Repki 0:3).

ZIMOWE GRAND PRIX 2018r

13.01.2019 Turniej GP w ramach WOŚP

Graliśmy w Bielanach w najmniej liczebnej grupie, dwie porażki(BTS Kobylany 2:4, Skrzeszew 0:3) i do domu.

09.12.2018 TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

Kończymy na grupie, 3 porażki (DARGAZ 0:4, Dzierzby 2:4 oraz Skrzeszew 1:3) oraz wygrana (Czekanów II 3:1)

ZIMOWE GRAND PRIX 2017r

TURNIEJ HALOWY W RAMACH WOŚP

Tylko grupa i do domu (BG II Sokołów 0:2, Skrzeszew 1:3, BTS Kobylany 0:7, BG I Sokołów 0:1)

HALOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR PREZESA PH JACEK

Kończymy na IV miejscu w grupie z trzem porażkami (BG Sokołów 1:2, Sokołów I 1:2, NKS Białobrzegi 0:1)

ZIMOWE GRAND PRIX 2016r

Zima 2016/17 nie sprzyjała nam w grze.

Graliśmy tradycyjnie dwoma ekipami: MTS Sokołów oraz Hołowienki.

zacznijmy więc:

HALOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR PREZESA PH JACEK

Hołowienki w grupie A, na początek mecz z gospodarzami i faworytami turnieju:

Sabnie – Hołowienki 4:2, drugi mecz Hołowienki – NKS II Białobrzegi 0:2 i trzeci Hołowienki – Dzierzby 2:3 pozbawił złudzeń co do awansu, w meczu o honor Hołowienki – Patrykozy 3:1 udało się zdobyć 3pkt, ale imprezę kończymy na 4tym miejscu w grupie.

MTS w tym turnieju nie startował.

TURNIEJ HALOWY W RAMACH WOŚP

MTS Sokołów swoją grupę grał w Skibniewie, pierwszy mecz i od razu gong:

Stanwoj Stoczek Węg. – MTS Sokołów 6:1, drugi mecz nie był lepszy Czarni Wronów – MTS Sokołów 2:0, a trzeci o honor, nie wiele zmienił zarówno w grze jak i w wyniku BG II Sokołów – MTS Sokołów 3:2.

Czwarte miejsce w grupie i odpadamy.

Hołowienki ponownie grały w Sabniach, ponownie w pierwszym meczu mając za przeciwników gospodarzy:

Sabnie – Hołowienki 6:2 i zaczynając podobnie jak w poprzednim turnieju, drugi mecz pechowy Dzierzby – Hołowienki 3:2, po trzecim Hołowienki – Bujały 3:2 była jeszcze szansa na awans (Hołowienki grały w 5cio zespołowej grupie) ostatni mecz Hołowienki – Tchórznica 4:2 lecz mimo wygranej przy niekorzystnych dla nas wynikach innych meczów zajmujemy ostatecznie 3 miejsce w grupie, znowu nie wychodzimy.

TURNIEJ HALOWY O PUCHAR STAROSTY POWIATU SOKOŁOWSKIEGO

Żadna z naszych ekip nie zgłosiła się do tego turnieju.

Kiepska zima, o której będziemy chcieli jak najszybciej zapomnieć.

ZIMOWE GRAND PRIX 2015r

Do Zimowych Turniejów wystawiliśmy dwie ekipy: MTS Sokołów oraz Hołowienki.

HALOWY TURNIEJ O PUCHAR PREZESA PH. JACEK

MTS Sokołów grał w Sabniach, niezły początek MTS Sokołów – BG Sokołów 4:1, pechowy mecz z gospodarzami Sabnie – MTS Sokołów 4:2 i mecz spartolony, który zaprzepaścił nam awans Tatra Szkopy – MTS Sokołów 4:3. Trzecie miejsce w grupie i żegnamy się.

Hołowienki grały również w Sabniach,Hołowienki – BG Sokołów II 3:1,Nieciecz – Hołowienki 5:1,Czereśnie Sokołów – Hołowienki 4:3 i podobnie - trzecie miejsce w grupie i brak awansu.

II Halowy Turniej „piłkarskich Siódemek”

Hołowienki grały w Sabniach,Hołowienki – BTS Kobylany 2:1,BG Sokołów – Hołowienki 3:2,Hołowienki – Skibniew 4:0. Brawo Panowie, awans z pierwszego miejsca!

MTS grał w Bielanach, zapewne wyniki meczów to wina sali ATS Kowiesy – MTS Sokołów 3:2,Czereśnie Sokołów – MTS Sokołów 4:2,Tatra Szkopy – MTS Sokołów 4:3 (znowu 4:3!), MTS żegna się z turniejem z dorobkiem 0pkt.

W Ćwierćfinale NKS Białobrzegi – Hołowienki 3:2 pechowo odpadamy z turnieju.

III TURNIEJ HALOWY

MTS gra w Sterdyni, a Sterdyń nam służy, MTS Sokołów – Rytele Wszołki 2:1,Dzierzby – MTS Sokołów 0:1, wynik ostatniego mecz przemilcze NKS I Białobrzegi – MTS Sokołów 5:1 ale z grupy wychodzimy z drugiego miejsca.

Hołowienki w Sabniach w grupie 3 zespołowej,Nieciecz – Hołowienki 4:1,Hołowienki – BG Sokołów 4:5, tego dnia nie wyszło.

W Ćwierćfinale odpadamy po karnych z późniejszym zwycięzcą turnieju Czereśnie Sokołów – MTS Sokołów 1:1 karne: 3-2.

IV Halowy Turniej Piłki Nożnej „Piłkarskich siódemek”

MTS i Hołowienki spotkały się w tej samej grupie

Czereśnie Sokołów – MTS Sokołów 7:0

Czereśnie Sokołów – Hołowienki 7:1

Hołowienki – MTS Sokołów 1:0

Hołowienki wychodzą z drugiego miejsca by w ćwierćfinale: Bujały – Hołowienki 4:1.

Latem szło nam jednak lepiej:p