MTS Sokołów - BG Sokołów

Nie słuchała nas piłka, oj nie

MTS Sokołów - BG Sokołów (1:4) 3:5

Strzelcy: Hubert Sidorzak, Dawid Błoński, Krzysztof Mielańczuk.

Graliśmy w składzie: Paweł Skibniewski (BR), Dawid Błoński, Daniel Górski, Robert Grabowski, Łukasz Kołodziejczuk, Robert Księżak, Piotr Małkiński, Krzysztof Mielańczuk, Jakub Miściorek, Konrad Przywózki, Ignacy Rozbicki, Ignacy Sidorzak, Hubert Sidorzak, Piotr Siedlecki, Paweł Skibniewski, Wojciech Załoga.

Miało być święto... lecz coś poszło nie tak. I choć pierwsi zdobyliśmy bramkę, która miała ustawić spotkanie (brzmi znajomo? ach tak, w poprzednim meczu była podobna sytuacja....), proste błędy w defensywie i skuteczna gra BG sprawiły, że mecz zakończył się już po kilkudziesięciu minutach pierwszej połowy.

Na drugą połowę tym razem wyszliśmy i nawet nasza gra wyglądała lepiej, czego efektem były dwa zdobyte gole.