Mamy nowego kibica!!!

Doskonałe. Piękne.
Usta, uszka,
małe okrągłe stópki.
Rączki zacisnięte w piąstki.
Wasze dziecko.
Nowe życie ukształtowane
z waszej miłości."

W sobotę 26.09.2015 o godz. 15:10 na świat przyszedł Nasz nowy kibic- Nadia Rozbicka. Może i nie zachwyca posturą: waga 3650 gram i wzrostu 57 cm (choć jak na niemowlaka i tak powyżej średniej;] ) to jestem pewien, że już na wiosnę będzie przychodziła (choć przyjeżdżała w wózku wydaje się lepszym określeniem) kibicować tacie i jego drużynie.

Póki, co gratulujemy tacie świetnej roboty, a mamie i maleństwu życzymy szybkiego powrotu do domu, gdzie z niecierpliwością oczekują na młodszą siostrę - starsi bracia.

I choć czeka Was „kilka” nieprzespanych nocy nim Nadia zrozumie, że jest jeszcze za mała by śmigać z tatą na mecze to po kilku miesiącach pogodzi się z tym(bo już będzie mogła:D ). Rodzice – cierpliwości:]

Nadio z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci,
abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom,
tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień
Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.