dzień (Zwierza) konia:D

MTS Sokołów – Seroczyn (5:1) 9:3

Strzelcy bramek: Krzysztof Mielańczuk x7; Dawid Błoński; Robert Księżak

Wyjściowy Skład: Paweł Siwiński (BR); Ignacy Rozbicki; Marek Leśko; Jakub Miściorek; Dawid Błoński; Robert Księżak (capt); Krzysztof Mielańczuk.
Rezerwowi: Piotr Siedlecki; Wojciech Załoga; Ignacy Sidorzak; Hubert Olichwierczuk; Paweł Skibniewski, Łukasz Kołodziejczuk.

Jeżeli są jakieś statystki dotyczące najszybszych bramek w historii Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek to pierwsza bramka z tego meczu ma pewno znalazła by się w ścisłej czołówce. Pierwszy kontakt piłkarza MTSu z piłką i od razu gol (Mielańczuk wiedział gdzie się znaleźć). A zaznaczyć trzeba, że to drużyna z Seroczyna rozpoczynała mecz!

Pozostałe bramki był kwestią czasu, a dzień konia dzisiejszego dani miał Mielańczuk, 7em z 9ciu bramek były jego autorstwa, wyłania nam się główny kandydat na króla strzelców:]

Po jednym golu dołożyli Błoński i po indywidualnej akcji (minął trzech!!! obrońców nim oddał strzał) Księżak.