Do gry wracamy z przytupem.
Zagraliśmy całkiem niezłe zawody ostatniej niedzieli.
W czasie meczu świeciło słońce, ale na początku drugiej połowy przez paręnaście minut padał nawet śnieg, taki galimatias jak to w kwietniu.
Nie byliśmy zbyt gościnni dla chłopaków z Kamianki, zaaplikowaliśmy im 11 bramek dając sobie 1 strzelić. Ale po kolei.
Zarówno my jak i goście rozpoczęliśmy mecz spokojnie, bez forsowania tempa, na pierwszą bramkę nie trzeba było jednak czekać długo. Księżak podał do Leśko na boczną linię pola karnego, popularny Łysy z pierwszej piłki podał na 5 metr do wbiegającego Mroza, który mimo asysty dwóch obrońców pierwszy raz w dniu dzisiejszym pokonał bramkarza rywali. Dosłownie chwilę później bramkarz gości wyciągał piłkę z siatki drugi raz, tym razem to Mróz podawał z prawej strony, a akcję piętą wykończył Leśko. Trzecia bramka autorstwa Leśko padła po rzucie rożnym, Łysy dopadł do bezpańskiej piłki na 7 metrze i lewą nogą posłał do siatki. Czwartą bramkę strzelił debiutujący tym meczem w naszych barwach - Mariusz Krajewski. Rzemek wystawił Mańkowi piłkę przed polem karnym, a debiutant kropnął w przy prawym słupku. Na zakończenie pierwszej połowy bramkę po cudownym prostopadłym podaniu Oleszczuka strzela Rzemek. Skibniewski nudził się w pierwszej połowie, rywale stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje, z czego raz to Leśko chciał sprawdzić dyspozycję Skibka.
Obraz meczu w drugiej połowie nie zmienił się, to my atakowaliśmy i strzelaliśmy, a Kamianka od czasu do czasu kontrowała. Szóstą bramkę strzelił Mróz z dystansu, asystując również przy kolejnym trafieniu debiutanta - Krajewskiego. Po jednej z nielicznych kontr goście strzelają honorową bramkę, losy meczu był już jednak przesądzone. Ósmą bramkę strzela Leśko po zagraniu Rzemeka, a trzy kolejne (jedna z rzutu wolnego) strzela najlepszy w dniu dzisiejszym Mróz, przy dwóch bramkach asysty notuje Księżak.
Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, ale nie ma się co czepiać, najważniejsze 3 punkty.
MTS Sokołów Podlaski - Kamianka (5:0) 11:1
B. Mróz -5
M.Leśko -3
M.Krajewski -2
K.Rzemek -1
Skład:
Łukasz Arczewski, Damian Gawryś, Robert Księżak (capt.), Mariusz Krajewski, Marek Leśko, Bartosz Mróz, Łukasz Oleszczuk, Paweł Skibniewski (br), Przemysław Wrzosek, Kamil Rzemek.