1. Kolejka

1. Kolejka

Nie tak miał wyglądać pierwszy mecz nowego sezonu, nie w tak okrojonym składzie mieliśmy wystąpić, nie tyle błędów mieliśmy popełnić w obronie i ataku. Czyżby po raz kolejny jesień miała być nie dla nas?

MTS Sokołów Podlaski - Czekanów (1:2) 3:4

bramki dla nas: Damian Gawryś, Kamil Rzemek, Łukasz Kołodziejczuk.

Ponadto wystąpili: Łukasz Arczewski, Robert Księżak (capt.), Łukasz Kołodziejczuk, Marek Leśko, Krzysztof Wiewiórka(gk).

Słaby mecz w naszym wykonaniu, trochę oczy kuły jak oglądało się to z boku. Można by powiedzieć, że wynik lepszy niż gra, ale rywale też nie rozpieszczali jakością piłkarską. Za to nie brakowało obustronnych docinek, które w drugiej połowie zakończył sędzia.

Niemal od początku goniliśmy wynik, bo głupiej stracie w środku pola i błędzie w obronie. Dwójkowa akcja Rzemek-Gawryś zakończyła się wyrównującą bramką. Na przerwę jednak schodziliśmy z jedną bramką straty. W drugiej połowie obraz naszej gry nie zmienił się. Nie pomogły bramki Rzemeka po podaniu Księżaka i Kołodziejczuka. Przegrywamy spotkanie 3:4. Musimy popracować nad formą.

Zakończyła się dla nas seria 6 wygranych meczów z rzędu i 7 meczów bez porażki. Za tydzień pauzujemy, mecz wyjazdowy z GT Sokołów przełożony na 7 listopada.