Dziadki w grze!

Ostatniej niedzieli, 12 września na boisku w Sabniach odbył się Turniej Oldboyów, w którym oczywiście wzięliśmy udział. Nasz skład na zawodu był mocno eksperymentalny a prezentował się następująco: Bartek Dabiński (gk), Łukasz Kołodziejczuk, Robert Księżak (capt.), Jarek Łachecki, Grzegorz Milik, Marek Szybka, Marek Wierzbicki, Radek Woźniak. A wyniki poszczególnych meczy prezentowały się następująco:

MTS Sokołów Podlaski - Sabnie 0:1

Mecz wyrównany, od początku do końca. Kluczowe znaczenie miały wydarzenia na 2 minuty przed końcem zawodów. Kołodziejczuk wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali, niestety Łukasz przegrał pojedynek, a zawodnik gospodarzy rozpoczął kontratak, który zakończył się bramką dla Sabni. Jak się później okazało, była to jedyna bramka stracona tego dnia, mająca jednak znaczenie w układzie podium.

MTS Sokołów Podlaski - Sokołów I 2:0 #Kołodziejczuk-2

Pierwsza bramka padła po wyrzucie z autu Łacheckiego i celnym strzale z półwoleja Kołodziejczuka. Druga bramka dla naszego zespołu to indywidualna akcja Łukasza, który tym razem - będąc oko w oko z bramkarzem - wygrał pojedynek. Mecz toczony pod nasze dyktando, zasłużona wygrana.

MTS Sokołów Podlaski - Białobrzegi 5:0 #Koodziejczuk-2, Księżak-2,Łachecki-1

Najpierw integracja obu ekip, a potem strzelanie.... do jednej bramki. Przepraszamy. Mecz ułożył się od początku dla nas. Już w 3 minucie spotkania Księżak wykorzystał doskonałe podanie Kołodziejczuka, już minutę później Robert odpłacił się tym samym Łukaszowi. Trzecia bramka autorstwa Kołodziejczuka po indywidualnej akcji, na 4:0 podwyższył Księżak po wyrzucie z autu Łacheckiego. Jarek z kolei strzelił bramkę nr 5 po podaniu Kołodziejczuka. Urządzili sobie chłopaki strzelanie.

MTS Sokołów Podlaski - Nieciecz 0:0

Żadna z drużyn nie stworzyła sobie stu procentowej sytuacji bramkowej. Niecieczy remis wystarczał do zajęcia pierwszego miejsca w turnieju, nie rwali się - co jasne - do frontalnych ataków, nam już brakowało sił, a po kontuzji Woźniaka nawet zapału by coś w tym meczu zmienić.

Powyższe wyniki pozwoliły nam zająć III miejsce w Turnieju oldbojów, a Kołodziejczuk z 4 trafieniami został królem strzelców.

Można więc śmiało powiedzieć, że tradycja podium i króla strzelców dla MTS została zachowana.