Turniej Mikołajkowy 2019.

Byliśmy, graliśmy.

Po losowaniu trafiliśmy - do bardzo trudnej - grupy D. Z dwoma najlepszymi ekipami zeszłorocznych turniejów halowych tj. DARGAZ Sokołów oraz Dzierzby, a także z rewelacją turniejów letnich Skrzeszewem, na dokładkę dolosowano nam Czekanów II.

Pierwszy mecz z głównym kandydatem do wygrania całego turnieju DARGAZ rozpoczeliśmy nieźle, przez pierwsze 5 minut (można powiedzieć) dyktowaliśmy warunki gry. Potem jednak przeciwnicy włączyli wyższy bieg i skończyło się 0:4.

Drugi mecz graliśmy z Dzierzbami, żeby myśleć o awansie trzeba go było wygrać, pierwsze 8 minut to rewelacyjna nasza gra, prowadziliśmy nawet 2:0, potem jednak odpuściliśmy, zaczeliśmy popełniać błędy, nawet asystowaliśmy przy bramkach przeciwników i kończymy mecz z wynikiem 2:4.

Do meczu ze Skrzeszewem podchodziliśmy bez presji, awansu i tak już nie będzie, pierwsze 10 minut meczy był wyrównany, co prawda szybko straciliśmy bramkę (w głupi sposób), ale potrafiliśmy też odpowiedzieć rywalom, niestety w dwóch ostatnich minutach meczu tracimy dwa gole.

Ostatni mecz o pietruszkę  o IV miejsce w grupie gramy z Czekanowem, który też do tej pory ponióśł trzy porażki, po zaciętym meczu ze sprzyjającym szczęściem w końcówce wygrywamy zajmując przedostatnie miejsce w grupie.

Turniej ostatecznie wygrała ekipa DARGAZ pokonując w finale Nieciecz.

MTS Sokołów - Dargaz Sokołów 0:4 Siedlecki -2,Fabisiak, Kamiński

MTS Sokołów - Dzierzby 2:4 Leśko, Jabłoński # J. Toczyski -3, Kowalik

Skrzeszew - MTS Sokołów 3:1 Antoniak -2, Protasiuk # Kołodziejczuk

Czekanów II - MTS Sokołów 1:3 Jastrzębski # Mielańczuk, Księżak, Parzonka