Szybki mecz rewanżowy

Nieciecz - MTS Sokołów (1:1) 1:4

#Murasicki

Dziwny ten terminarz, pierwszy mecz z Niecieczą graliśmy dwa tygodnie temu, naszym następnym przeciwnikiem powinien być (wg. logicznej myśli) SOKOŁÓW I (z którym jeszcze nie graliśmy w tym sezonie), a tymczasem jedziemy na rewanż od Kamianki. Kolejna (obecna) kolejka też nie przyniosła nam przeciwnika w postaci SOKOŁÓW I, zamiast tego mecz rewanżowy z Niecieczą. Ktoś chyba za bardzo przybalował rozpisując terminarz :P

Sam mecz dość wyrównany. Jako pierwsi straciliśmy bramkę, ale szybko odrobiliśmy straty po wrzutce Leśko z rzutu rożnego Murasicki strzałem głową nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Przed przerwa zarówno jedna jak i druga drużyna miała okazję by zmienić rezultat, ostatecznie do przerwy utrzymywał się sprawiedliwy remis.

Po zmianie stron pierwszą groźną akcję przeprowadziła Nieciecz, jednak kilkanaście kolejnych minut to wyraźna przewaga MTSu. Mieliśmy trzy wyborne okazje na strzelenie drugiej bramki, ale jak się nie wykorzystuje "setek" czy rzutu karnego (podyktowany po zagraniu ręką jednego z obrońców gospodarzy) to o zwycięstwie nie ma co marzyć. Nieciecz ocknęła się z marazmu i Nas skarciła za nieskuteczność.

Po niezłym meczu i walce przegrywamy z liderem 1:4.