Nastrzelane

28.04.2019r Orlik Jabłonna Lacka

Dzierzby - MTS Sokołów (1:3) 3:14

Księżak x4, Wierzbicki x4, Leśko x3, Murasicki x1, Parzonka x1, Rzemek x1.

Skład:

Robert Księżak(capt.), Marek Leśko, Mariusz Murasicki, Mariusz Parzonka, Kamil Rzemek, Paweł Skibniewski (br), Mariusz Supeł, Kamil Wierzbicki.

Mecz od początku pod nasze dyktando. Jedynie ostatnie minuta pierwszej połowy i pierwsze dwie minuty połowy drugiej należały do gospodarzy, no może jeszcze ostatnia akcja meczu – w których to Dzierzby trzy razy pokonali naszego bramkarza. Pozostałe fragmenty meczu to pełna nasza dominacja. Gospodarze powinni dziękować swojemu bramkarzowi, który (zwłaszcza w pierwszej połowie) kilkukrotnie uchronił zespół przed stratą bramki, bo mogło być znacznie więcej niż 14 bramek po naszej stronie.

Co prawda Dzierzby do meczu nie przystąpiły w optymalnym składzie, a na ich ławce rezerwowych zasiedli jedynie kibice, to my też nie możemy powiedzieć, że pojechaliśmy pierwszym składzie. W naszych szeregach nie było żadnego nominalnego napastnika, jeden z naszych zawodników grał z kontuzją kolana, dwóch z kontuzjami stawów skokowych – do optymalnego składu i nam było daleko.

Cieszą 3 pkt, cieszy liczba strzelonych bramek, jeśli miałbym się do czego czepiać to do braku koncentracji w końcówkach obu połów oraz na początku drugiej i mimo liczby strzelonych goli do skuteczności. Kolejny mecz w samym środku długiego weekendy – 3 maj, Repki – mecz z SOKOŁÓW I. Tak wiem już raz zapraszałem na ten mecz, co poradzić terminarz długoterminowy swoją drogą, planowanie kolejnych oklejek swoją