"Gramy dla Uli - piknik charytatywny" byliśmy, pograliśmy na podium skończyliśmy.

W dniu 8 września 2019r pewnej niedzieli odbył się piłkarski (i siatkarski) turniej charytatywny „Gramy dla Uli-piknik charytatywny”. Zapewne widzieliście wiele informacji na ten temat, bo ludzi, całych rodzin pojawiło się naprawdę liczne grono. Chłopaki z BG Sokołów mocno zaangażowali się w organizację turnieju piłkarskiego i siatkarskiego (zbieranie ekip do grania, sędziowanie czy sprzątanie boisk po rywalizacji – po „panowie piłkarze” zapomnieli po sobie pozbierać:P, etc. ), z którym połączono wielki rodzinny piknik przy Liceum Salezjańskim. Cała impreza była darmowa, ustawione były tylko puszki, w których zbieraną pieniążki – wedle uznania. Zdażały się sytuację gdzie za butelkę wody wrzucano 20/30zł, a za bigos nawet 50zł. Wszystko to aby pomóc Uli Tokarskiej w walce z chorobą.

O turnieju siatkarskim zapewne przeczytacie gdzie indziej, MTS w nim udziału nie brał, za to na temat piłkarskiego trochę napisać mogę.

20 zespołów podzielonych na cztery grupy na dwóch boiskach, gr. A i B na boisku SLO, gr. C i D na orliku Zespołu Szkół Kształcenia Rolniczego. Wielkie granie wystartowało w niedzielny poranek o 9:30. Ponieważ wylosowani byliśmy do gr. C udaliśmy się na „Rolnik” aby zmierzyć się z: Rudniki, Nieciecz, Intercontinental i Kambodżańczycy. Nie obyło się bez zawirowań kadrowych (chyba pomału nasza tradycja….).

Nasz skład: Robert Księżąk (capt.), Damian Bogucki (do ćwierćfinału), Marcin Brzezik (od ćwierćfinału), Marek Leśko, Piotr Małkiński (od 2 meczu grupowego/zaspał), Kacper Mróz (od półfinału), Mariusz Murasicki, Paweł Skibniewski (do ćwierćfinału), Kamil Wierzbicki, Radek Woźniak.

MTS Sokołów – Kambodżańczycy 4:1 # Bogucki x3, Murasicki

Lekki mecz na przebudzenie, a był nam potrzebny, było grubo przed południem