MTS Sokołów - Sokołów I (1:1) 3:2
Dla nas strzelali: Mróz B., Supeł M., Leśko M.
Graliśmy w składzie:
Czarnocki Łukasz, Księżak Robert(cały), Leśko Marek, Milik Grzegorz, Mróz Bartosz, Skibniewski Paweł(br), Supeł Mariusz, Rzemek Kamil, Wierzbicki Kamil.
Jak wszyscy wiedzą derby rządzą się swoimi prawami: piękne akcje, cudowne gole, znakomite parady bramkarzy, walka i zmieniający wynik się wynik jak w kalejdoskopie.
No w dzisiejszym meczu na pewno były te dwa ostatnie czynniki ;)
Najpierw prowadziliśmy po rzucie wolnym wykorzystanym przez Mroza, by do przerwy ledwie remisować. A tuż po zmianie stron głupio stracić bramkę. Po 10 minutach drugiej połowy odzyskaliśmy rezon. Najpierw strzał na 2:2 z za pola karnego w wykonaniu Supła, a zaraz po tem po odbiorze Leśko przed polem karnym i jego dwójkowej akcji z Rzemek wychodzimy na prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca spotkania.
Gdyby lepsze skuteczność (zwłaszcza Leśko, który mógłby spokojnie hattricka nabić) wynik byłby bardziej okazały, a i gra spokojniejsza.
Po nie najlepszym meczu zdobywamy pierwsze punkty w tym sezonie piłkarskich siódemek.
W naszych szeregach zabrakło zawieszonego Murasickiego Mariusza, który wspierał nas swoją obecnością na trybunach :)