1. kolejka sezonu 2020/21

W ostatnią niedzielę zainaugurowaliśmy zmagania w Powiatowej Lidze Piłkarskich Siódemek w sezonie 2020/21. Pierwsza kolejka i od razu mecz z ubiegłorocznym mistrzem – Niecieczą – na wyjeździe. Kadrowo wyglądaliśmy nieźle, ale jak zwykle zabrakło nam zgrania ze sobą i skuteczności . Popularny Łysy zmarnował dwie świetne okazje (w tym rzut karny), to tej już (obok wymienionych wyżej naszych cech) można zapisać jako tradycje MTSu.

Pierwszą połowę zaczęliśmy z przytupem, trzy fajne akcje, niestety żadna z nich nie została zakończona celnym strzałem. Po początkowym marazmie przebudzili się gospodarze po jednej z groźniejszych akcji wywalczyli rzut rożny, dośrodkowanie, z którego zakończyło się bramką. Drugiego gola straciliśmy po kontrze, trzeciego po stracie na swojej połowie. W międzyczasie mieliśmy kilka sytuacji oraz albo przede wszystkim trzy fajne okazje w końcówce pierwszej połowy, z których udało się wykorzystać tylko jedną.

Początek drugiej połowy dwie nasze akcje i gol…dla Niecieczy. Na 2:4 po pięknym strzale z 22 metrów na chwilę złapaliśmy wiatr w żagle, który szybko z nas zleciał. Co prawda była jeszcze okazja na złapanie dystansu do przeciwnika, przy wyniku 2:5 mieliśmy rzut karny, jak już wspomniałem na wstępie niewykorzystany (koledzy już chyba nie oddadzą piłki Łysemu przy stałych fragmentach gry). W końcówce straciliśmy jeszcze jedną bramkę i ostatecznie przegrywamy w pierwszej kolejce 2:6.

Nieciecz – MTS Sokołów Podlaski (3:1) 6:2

Bramki dla nas: M.Leśko, M.Supeł.

Nasz skład: Łukasz Arczewski, Łukasz Kołodziejczuk, Marek Leśko(capt.), Grzegorz Milik, Łukasz Oleszczuk, Paweł Skibniewski(gk), Mariusz Supeł, Kamil Rzemek, Kamil Wierzbicki, Przemysław Wrzosek.