Podsumowanie sezonu 2017/18

Podsumowanie sezonu

Dość późno zebrało się mi na podsumowanie sezonu 2017/2018 w wykonaniu MTS Sokołów, wybaczcie – pogoda skłania do wielu rzeczy, pisanie artykułów wśród nich się nie znajduje ;]

Założenia przed sezonowe były takie, że walczyć będziemy o czołową trójkę, przespaliśmy jednak początek sezonu, a i na wioskę straciliśmy kilka punktów z zespołami, z którymi ich stracić nie mieliśmy prawa.

Takie a nie inne okoliczności sprawiły, że MTS Sokołów uplasował się na 8 pozycji w tabeli. Pozycji w lidze nie należy upatrywać jako sukcesu, prędzej jako rozczarowanie.

Przez sezon przewinęło się w kadrze 22 zawodników. Najwięcej meczy rozegrali: Paweł Skibniewski, Robert Księżak – 100% frekwencja meczowa, w dalszej kolejności Łukasz Kołodziejczuk, Bartosz Mróz, Kamil Wierzbicki, Marcin Brzezik, Karol Mieczkowski, Marek Leśko. Najlepszym strzelcem drużyny w minionym sezonie był Krzysztof Mielańczuk z 17 trafieniami. Najlepszym asystentem Bartosz Mróz z 14 ostatnimi podaniami. W klasyfikacji kanadyjskiej (bramki+asysty) ex aequo Bartosz Mróz i Kamil Wierzbicki z 25 punktami.

Pozycja

Asysty