Podium na Turnieju GP gminy Sabnie

Trzecia lokata w Turnieju Letnim o Puchar Wójta Gminy Sabnie.
Tyle z ważnych informacji ;)
6 drużyn wzięło udział w zmaganiach. Nam przyszło grać w gr. B (boisko w Niecieczy), gdzie rywalizowaliśmy z drużynami: Nieciecz i Kamianka. W składzie: Łukasz Arczewski, Łukasz Kołodziejczuk, Robert Księżak (capt.), Marek Leśko, Grzegorz Milik, Łukasz Oleszczuk, Kamil Wierzbicki, Przemysław Wrzosek (gk).

Nieciecz - Kamianka 3:0 (1:0)

Nieciecz - MTS Sokołów Podlaski 0:2 (0:2) # Księżak Robert, Kołodziejczuk Łukasz.
Szybko zdobyta przez naszego Kuchazinho bramka "ustawiła mecz, którego przebieg kontrolowaliśmy do końca.

MTS Sokołów Podlaski - Kamianka 3:2 (3:0) # Oleszczuk Łukasz, Leśko Marek x2.
Tu z kolei mecz ustawiła bramka kuriozum, kopnięta piła z własnej połowy boiska przez popularnego Ronneya znalazła drogę do bramki, jeszcze przed przerwą rywala dwa razy wypunktował Łysy. W drugiej połowie mocno spuściliśmy z tonu stąd dwie bramki przeciwnika, gdybyśmy jednak mieli lepszą skuteczność.....

Po tym meczu przenieśliśmy się na boisko do Sabnie, gdzie ze swojej grupy wyszli gospodarze i nasz najbliższy rywal Skrzeszew.

MTS Sokołów Podlaski - Skrzeszew 0:2 (0:0)
Mogliśmy w pierwszej połowie mocno ukłuć przeciwnika, po raz kolejny dała o sobie znać skuteczność.... Rywal mimo iż na tym polu nam nie ustępował potrafił znaleźć drogę do naszej bramki.

Zamiast meczu o III miejsce, tradycyjnie rozegrany został konkurs rzutów karnych, w którym zmierzyliśmy się z naszym grupowym rywalem - Niecieczą (porażka w drugim półfinale 0:1 z Sabniami).
Wykazaliśmy większą odporność psychiczną i po 7 seriach rzutów karnych zajmujemy najniższy stopień podium w turnieju.

Nieciecz - MTS Sokołów Podlaski karne 6:7