MTS - Dzierzby

MTS Sokołów - Dzierzby (1:1) 1:3

Strzelcy MTS: Robert Księżak

Skład MTS: Krzysztof Mielańczuk, Łukasz Kołodziejczuk, Dawid Błoński, Hubert Olichwierczuk, Robert Księżak, Ignacy Rozbicki, Hubert Sidorzak, Ignacy Sidorzak, Piotr Siedlecki, Wojciech Załoga, Marek Leśko, Jakub Miściorak.

Można zwalać winę na wiatr (a wiało trochę), jednak warunki pogodowe były takie same dla obu drużyn....

Można zwalać winę na brak podstawowego bramkarza, jednak zmiennicy (Leśko Ip., Siedlecki IIp.) nie zawalili żadnej ze straconych bramek.

Czego więc zabrakło?? To jest pytanie za 100pkt.

Mecz zaczęliśmy w dobrym stylu, (to już chyba tradycja)  jako pierwsi zdobyliśmy bramkę, bo rozklepaniu oborny przeciwnika podaniami z pierwszej piłki Kołodziejszuk->Mielańczuk->Księżak.

Później niestety strzelali już tylko zawodnicy z Dzierzb. Czego nam zabrakło? Celnych podań po ziemi, skuteczności, odrobiny szczęścia - to tylko podstawowe braki, a można by jeszcze kilka wypunktować.