Lider za mocny

MTS Sokołów – Nieciecz (1:1) 2:5

bramki dla MTS: Krzysztof Mielańczuk, Łukasz Czarnocki.

bramki dla Niecieczy: Hubert Abramczuk x3, Skupniewski Maciej, Pniewski Andrzej.

Nasz skład:

Patryk Błoński, Marcin Brzezik, Łukasz Czarnocki, Łukasz Kołodziejczuk, Robert Księżak(capt.), Marek Leśko, Krzysztof Mielańczuk, Ignacy Rozbicki, Paweł Skibniewski(br.), Kamil Wierzbicki.

Były chęci pokonania lidera, było trochę szczęścia, choć i trochę go jednak zabrakło, były fenomenalne interwencje Skibka, jednak to wszystko za mało by pokonać lidera ligi.

Wcale nie mała grupa kibiców zebrała się w niedzielne popołudnie na boisku SLO, aby obejrzeć ciekawy mecz. Raczej nikt nie powinien być zawiedziony poziomem rozgrywki :p

Początek meczu to wzajemne szachowanie, z czasem jednak goście rozkręcali się z każdą akcją, stwarzając coraz to groźniejsze okazje bramkowe. Od czego jednak mamy Skibka?! Paweł był dzisiaj w wybornej dyspozycji. Po 20 minutach grania zaczęliśmy (w końcu) i my stwarzać dobre sytuacje bramkowe. Warto wspomnieć choćby o strzale w słupek Zwierza. 25 minuta, Wierzbicki z 25 metrów oddaje strzał, Zwierzu na piątym metrze klatką piersiową trąca piłkę czym myli bramkarza gości, 1:0 - dobra nasza! W ostatniej akcji pierwszej połowy zawodnicy Niecieczy przeprowadzili koronkową akcję, Skibek tym razem cudu nie sprawił (nie oszukujmy się, nawet Wojtek Szczęsny nie zapobiegł stracie bramki) i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1 w protokole sędziowskim (napisał bym, że na tablicy wyników, ale to było by zbyt mocne naciąganie faktów;D ).

Drugą połowę o wiele lepiej zaczęła Nieciecz. Między 7, a 8 minutą goście wbili nam dwie bramki i z remisu szybko zrobiło się 1:3, a niedługo potem 1:4. Co prawda 15 minut przed końcem Johny strzałem z 25 metrów strzela gola kontaktowego, ale w przeciągu następnych 90 sekund Abramczuk doprowadza do status quo. 2:5. W końcówce obie ekipy miały jeszcze kilka sytuacji bramkowych, ale więcej goli kibice tego dnia już nie zobaczyli.

I choć w tym meczu wykazaliśmy się lepszą skutecznością niż lider z Niecieczy, to organizacja gry i zgranie musi się u nas poprawić, by można liczyć na zwycięstwa z taką drużyną jak Nieciecz.