kolejny test mecz

MTS Sokołów – Skrzeszew (3:3) 10:5

brami dla nas: Bartosz Mróz x3, Krzysztof Mielańczuk x2, Patryk Błoński x2, Robert Księżak, Eryk Rozbicki, Marek Leśko.

Graliśmy w składzie: Patryk Błoński, Marcin Brzezik, Łukasz Czarnocki, Paweł Skibniewski(br), Robert Księżak, Marek Leśko, Karol Mieczkowski, Krzysztof Mielańczuk, Bartosz Mróz, Mariusz Murasicki, Igor Rozbicki, Eryk Rozbicki, Kamil Wierzbicki.

To kolejny mecz towarzyski między naszymi ekipami (ale co innego robić w tak dobrych warunkach pogodowych?). Mecz zaczęliśmy lepiej niż poprzednio, prowadziliśmy już nawet 3:0, jednak w końcówce Jarek „Łachu” Łachecki znalazł sposób na Skibka, duży wkład w zdobycze Jarka miały nasze poczynania w wyprowadzaniu gry od bramki i krycie....

Po przerwie, przez długi czas utrzymywał się stykowy wynik (5:4), jednak końcówka należała do nas.

Wynik mniej ważny, ważna zabawa z piłką ze starymi znajomymi.

Jednak wnioski wyciągnąć z gry trzeba, sparing-sparingiem, zabawa-zabawą, ale błędy z tyłu.... jest nad czym pracować.

Mariusz Murasicki – jeszcze raz wszystkiego dobrego z okazji urodzin, bramki urodzinowej strzelić się nie udało (choć „patelnia” była xD ), ale co się odwlecze to nie uciecze ;] a za zdrowie chlupnąć coś tam się dało ;]