22.09 g.14:30

MTS Sokołów Podlaski - Sabnie (1:5) 5:8

Bramki dla nas: R.Wilamowski X3, Ł Kołodziejczuk, M.Leśko.

Skład: Łukasz Czarnocki, Robert Księżak (cały), Marek Leśko, Grzegorz Milik, Mariusz Murasicki, Łukasz Oleszczuk, Paweł Skibniewski(nr), Mariusz Supeł, Kamil Wierzbicki, Rafał Wilamowski.

Beznadziejna niedziela, beznadziejna gra. Parędziesiąt minut zajęło niektórym z nas połapanie się w jakich w ogóle koszulkach gramy. Co nie znaczy, że w późniejszej fazie meczu było o wiele lepiej. Pierwsze 3 minuty i już 0:3. Bramkę kontaktową zdobył po podaniu Wierzbickiego Kołodziejczuk. Tylko zamiast pójść za ciosem (dwie zmarnowane dogodne sytuacje) to przeciwnik strzela dwie bramki.

Zaraz po zmianie stron robi się 1:8. Ścisneliśmy trochę poślady, albo to przeciwnik był łaskawszy, strzelamy 4ry bramki wszystkie po akcjach Wilamowski-Leśko. W międzyczasie przez 2 minuty graliśmy w 5ciu, przez kolejne 3' w 6ciu. I bramki w tym czasie nie straciliśmy. To chyba największy plus tego meczu.